Setup Menus in Admin Panel

  • Brak produktów w koszyku.

  • ZALOGUJ

Nieskomplikowane, zajmujące niewiele czasu, dobre na wszystko – tak zachwalają ci, którzy wykonują je regularnie. Redukują stres, dają energię na cały dzień, pozwalają zachować młodość i zdrowie.
Rytuały tybetańskie owiane są atmosferą tajemnicy. Na pewno są nią przesiąknięte strony książki „Źródła wiecznej młodości” Petera Keldera. Historia zaczyna się w latach 30. ubiegłego wieku (choć oczywiście jej korzenie tkwią znacznie głębiej w czasie) od parkowej ławki. Miejsce akcji: Kalifornia. Na rzeczonej ławce siedzi Peter Kelder w towarzystwie gazety.

Nie protestuje, kiedy przysiada się do niego starszy mężczyzna – jak się okazuje, emerytowany oficer armii brytyjskiej. Zaczynają rozmawiać. Pułkownik Bradford (nazwisko fikcyjne) ma co opowiadać. Przemierzył niemal cały świat. Panowie zaczynają się spotykać, zaprzyjaźniają się. Wreszcie pułkownik decyduje się powiedzieć Kelderowi o czymś bardzo ważnym. Kiedy przed laty stacjonował w Indiach, zainteresował się legendą opowiadaną przez napotkanych tam wędrowców.

Twierdzili oni, że w jednym z klasztorów mnisi tybetańscy odkryli sekret wiecznej młodości. Coraz starszy pułkownik nie może przestać myśleć o tej legendzie, narasta w nim pragnienie odnalezienia klasztoru. Wreszcie rusza w drogę. A po czterech latach wraca – odmłodzony o jakieś 30 lat i z gotowym przepisem na zdrowie – rytuałami. Dzieli się wiedzą z przyjacielem, a ten pisze książkę…

Program Kursu

Afirmacje podnoszące energię
Rytuał 1. Afirmacje wirowania 00:02:00
Rytuał 2. Afirmacje silny brzuch 00:02:00
Rytuał 3. Afirmacje gibki kręgosłup 00:02:00
Rytuał 4. MOST 00:02:00
Rytuał 5. Afirmacje przepływ energii 00:02:00
Regeneracja/Odpoczynek
Rytuał 6. Regeneracja/odpoczynek 00:02:00
Materiały
Rytuał – materiały 00:02:00
Bonus
Rytuał. Bonus. Ćwiczenie medytacyjne 00:02:00