Setup Menus in Admin Panel

  • Brak produktów w koszyku.

  • ZALOGUJ

Szymon Słoma – nauczyciel, trener, instruktor fan aktywnego i zdrowego życia.

Autor dwóch książek: „Zostań mistrzem narciarstwa” i Nauka Windsurfingu”

Trener i instruktor Nordic walking.

Na codzień pracuje w Bee Active. To firma działająca z pasji do zdrowej aktywności. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dla osób początkujących, szkolenia dla firm oraz szkolenia instruktorskie. Jesteśmy na rynku od 2009 roku.

Specjalizujemy się w szkleniach z narciarstwa, windsurfingu, tenisa i nordic walking. Prowadzimy kursy z telemarku oraz szkolenia i wycieczki skiturowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla instruktorów na BeeActive.pl

Nordic Walking jest formą aktywności ruchowej, która może być podejmowana przez każdego i w prawie każdych warunkach. Uprawiający Nordic Walking posiadają dwa specjalne kije i używają charakterystycznej techniki chodzenia. Po raz pierwszy Nordic Walking wprowadzili w Finlandii w latach 70-tych poprzedniego stulecia narciarze, którzy w ten sposób przygotowywali się do sezonu zimowego. Ze względu na dostępność i płynące korzyści dla zdrowia, Nordic Walking jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się form rekreacji. Według INWA (International Nordic Walking Association) w 2006 roku Nordic Walking uprawiało ok. 6 milionów ludzi na świecie!!!

O technice nordic Walking więcej dowiesz się w kursie.

 

Program Kursu

Kurs podstawowy
Nordic Walking krok 1 00:05:00
Nordic Walking krok 2 00:09:00
Nordic Walking krok 3 00:07:00
Nordic Walking krok 4 00:05:00